WooXUP logo
WooXUP Summer

WooXUP Summer


CHCEŠ ZÁVODIT? TADY MÁŠ
Registrace

Závod století a hodně muziky, to je WooXUP Summer

o akci

WooXUP Summer - závod století a hodně muziky. To nechceš propásnout.

sobota 15.6.2019 od 10:00

dřív Moravolen teď WooX

 
8:30 - 9:30 REGISTRACE DO ZÁVODU

10:00 - 14:00 ZÁVOD STOLETÍ

 
Proběhni stoletou továrnou, přebroď řeku, zapni mozek, vyhraj peníze, uznání a slávu. Nebo si jen tak zaskotač. Trať má necelé dva kilometry a překážky jsou přátelské, neboj.
Nemůžeš se dočkat?  

ZAREGISTRUJ SE TEĎ HNED za 100,-

Startovné na místě = 150,-


12107835_10205543785529152_5795443735080469233_n.jpg

10:30 - 01:00 ELEKTRO STAGE

14:00 - 18:00 YES MAJÁLES

majales.jpg

18:00 - 01:00 WOOXUP SUMMER - HODNĚ MUZIKY

DSC_5431.jpg

Festival = 49,- (od 14:00 do 16:00)

Festival = 99,- (od 16:00)

 

Partnery letošního ročníku jsou:
WooX, DOKE, PUXtravel, Sun Ski, BombusMannerHolba, PWSZ  _icons_06.png   _icons_07.png   _icons_08.png

WooXUP Summer – zawody stulecia i gromada muzyki. Tego nie możesz przegapić.

 

8:30 - 9:30 REJESTRACJE DO ZAWODÓW

10:00 - 14:00 ZAWODY STULECIA

Przebiegnij stuletnią fabryką, włącz mózg, wygraj pieniądze, uznanie i sławę. Albo tak sobie tylko zaskacz dla frajdy. Trasa liczy niecałe dwa kilometry a przeszkody są przyjacielskie.

Nie możesz się doczekać?

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA 100,- CZK

Wpisowe na miejscu = 150,- CZK

 

W dalszej części programu dla relaksu i uwolnienia skurczy w łydkach zagrają nam kapele i Dj’s

14:00 - 01:00 FESTIWAL MUZYCZNY

Festiwal = 49,- CZK (od 14:00 do 16:00)
Festiwal = 99,- CZK (od 16:00)

 

Współorganizacja sportowej części WooXUP Summer: PWSZ w Nysie

program

Brixtn
Skupina vznikla na jaře roku 2017 a je označována za indie-electro objev roku. První singl Tak mi to nedovol patřil na TV Óčko k nejhranějším klipům roku 2017. Do dnešního dne vydala kapela 6 singlů spolu s klipy, které se dostaly do rotace na TV Óčko. Singly jsou postupně nasazovány do rádií a Než mě spálí den se v hitparádě na Fajn rádiu umístil opakovaně na první příčce. I přes krátkou existenci stihla kapela vystoupit na festivalech Rock for People, Aerodrome, OA Přeštěnice, Mezi ploty nebo Prague Pride. V březnu letošního roku odjela kapela jarní turné se skupinou Poetika.
Trocha Klidu
Čtyřčlenná česká pop-rocková kapela. Založena byla v březnu 2014 s jasnou vizí, psát české zpěvné písničky. Tato vize přetrvala, avšak povyrostla o chytlavé melodie, čirou myšlenku textů a otevřený přístup k fanouškům. Kamarádské pouto uvnitř kapely napomáhá úspěchům kapely.
Noe Roads
Se v průběhu 4 let vykrystalizovala do 4členné sestavy. Dávno již přesahuje čistou akustiku. Nyní tvoří zvučnou soustavu bicích, baskytary, akustické kytary a zpěvu. Frontmankou tohoto uskupení je Natálie Rotterová, kterou jste mohli ještě nedávno vídat v The Voice Česko Slovensko.
Reckless
Pochází z Kladna u Prahy a jejich kořeny sahají až do roku 2003. Kapela hraje svižný melodický punk-rock po vzoru legend jako NOFX, Pennywise, Rise Against apod. Debutové album „Co se děje“ z roku 2015 nahrazuje v roce 2019 novinkové CD s názvem „Kolaps“.
Real Deal
Hardcore-rapové uskupení z Jeseníku, které místním ne třeba představovat. Tito kluci prošli řadou kapel a jejich vystoupení má tolik energie, která nabije i vás.
Mr & Mrs
Skupina přátel, kteří milují hudbu a dobrou náladu. Za mikrofony stojí tři krásné talentované holky v doprovodu zajímavého muže. Každá má výjimečný hlas a dohromady tvoří harmonii, kterou k nám přivezou z okolí Opole v Polsku.
Monika Lewandowska
Mladá sólová zpěvačka studující jazz a estrádovou hudbu na PWSZ v Nyse. Představí covery anglických písní.
DJ Jaqullin
V České republice těší stále větší oblíbenosti. Hudbě se věnovala již od útlého věku, kdy hrála na nejrůznější nástroje. Postupem času si prošla téměř všemi styly a zakotvila až u elektronické hudby. Aktivně začala hrát v polovině roku 2011 a díky svému citu pro hudbu si rychle osvojila techniku mixu. Svým osobitým přístupem a živou komunikací s publikem zaujala mnoho manažerů a promotérů a dnes pravidelně vystupuje v klubech po celé ČR.
DJ LanDchi
Rodák ze Šumperka, který se na scéně pohybuje již pěknou řádku let. Prošel si velkým vývojem a svým výběrem tracků baví publikum po celé ČR a dokonce i v zahraničí. V dnešní době se drží novodobého soundu v rytmu tech-house, techna a house. Vyznačuje se neskutečnou energií za mixem, kterou skvěle dokáže přenést na publikum. Velký posun je i to, že se stal rezidentem nejlepšího after clubu v ČR a tím je Studio 54 v Praze.
DJ Fly.com
Za posledních 15 let hraní se stal mashupovým univerzálem, který ve svých setech kombinuje všechny hudební styly od 65 po 199 BPM a publiku tak nabízí možnost různých kombinací stylů od raggajungle/raggacore/dnb/breakz/2 step/funky/oldschool nebo i garage, funky house či bass music.
DJ Alexx
DJ a promotér párty Miami Bitch & Be:CONNECTED v jedné osobě, který se v současné době vyznačuje hlavně energičností svých tech / house - techno setů, díky kterým jste jej mohli slyšet v klubech po celé republice či v zahraničí, taktéž na velkých Open Air festivalech.
DJ Tommy Rich
Rodák z jesenických hor se aktivně za mixážním pultem pohybuje od roku 2004. Vyznačuje se svými tanečními kreacemi za pultem a výběrem tracků. Jeho srdcová záležitost je techno sound, který ve svých setech kombinuje ve všech podobách. V poslední době si velice oblíbil Acid techno a dark techno. Je známý svým agresivním přistupem jak v mixování tak měnění techno stylů během svým energických setů.
DJ Sony Vega
Dj a producent jehož hlavní styly jsou techmin, techno a techhouse zvedne náladu všem.
DJ P.S.
Jesenický rodák, kterého netřeba představovat. Zkrátka a jednoduše Dj P.S. se styly house, techhouse, techno, progressivehouse.

Lokalita

  • /getattachment/Events-summer/WooXUP-2016-(3)/Stredisko-Vars-Risoul/black-birthday-(1).jpg.aspx?width=800

Jeseník - dřív Moravolen teď WooX

Město Jeseník, které leží v samém srdci hor, v krajině plné přírodního bohatství, zeleně a ticha, v krajině pramenů léčivé vody a čistého vzduchu. Jeseník proslul svými lázněmi , pojmenovanými podle slavného rodáka a zakladatele moderní vodoléčby Vincenze Priessnitze. Naše město v roce 2017 oslavilo 750 let od první písemné zmínky.

Jeseník to není jen příroda a hory. Historicky zde vzniklo a vzniká mnoho zajímavých projektů a podnikatelských plánů. Místo konání závodu je silně spojené s historií textilního průmyslu na Jesenicku. Dřív Moravolen teď WooX – industriální budovy bývalé textilky, dnes rekonstruované moderní myšlenkou, se stanou nezbytnou součástí závodu století. Máte se na co těšit.
_______________________________________________________________________________________

Miasto Jeseník, położone w sercu gór, w krainie pełnej naturalnego bogactwa, zieleni, ciszy, uzdrawiającej wody i czystego powietrza. Jeseník słynie z uzdrowiska, nazwanego na cześć słynnego rodaka i założyciela nowoczesnej hydroterapii Vincenza Priessnitza. W 2017 roku nasze miasto obchodziło 750 lat od pierwszej pisemnej wzmianki.

Jeseník to nie tylko przyroda i góry. Na przełomie lat zrodziło się tu wiele interesujących projektów i inicjatyw. Miejsce realizacji zawodów jest silnie wpisane w historię lokalnego przemysłu. Kiedyś Moravolen teraz WOOX - industrialne budynki niegdysiejszych zakładów tekstylnych, dziś rekonstruowane nowoczesną myślą, stają się fundamentem zawodów stulecia. Mamy się na co cieszyć. 
 

Info a FAQ?

Závod století

  • PROBĚHNI STOLETOU TOVÁRNOU,
  • PŘEBROĎ ŘEKU,
  • ZAPNI MOZEK a vyhraj peníze, uznání a slávu.
  • Nebo si jen tak zaskotač.

Startovné:

  • 100 - 150,-
​Registrace HÝR online do 13.6. 23:59 nebo na místě 8:30-9:00
V ceně ZÁVODU STOLETÍ je i občerstvení.

Hodně muziky

  • ýbrboží festival
  • od 14:00 do 16:00 49,-
  • od 16:00 99,-

ZÁVOD STOLETÍ Na obrázku může být: 1 osoba


HODNĚ MUZIKY


Zawody stulecia

• PRZEBIEGNIJ STULETNIĄ FABRYKĄ,
• POKONAJ RZEKĘ,
• WŁĄCZ MÓZG i wygraj pieniądze, uznanie i sławę.
• Albo tak sobie tylko zabiegnij dla frajdy.

Udział w zawodach:

150,- CZK
Rejestracje zawodników online lub w dniu imprezy na miejscu, w godzinach 8:30-9:00
Cena Zawodów Stulecia obejmuje poczęstunek.

Gromada muzyki

• Ceny wejściówek na Festiwal
• od 14:00 do 16:00 49,- CZK
• od 16:00 99,- CZK
 
   mapa-bez-dusana.PNG

 

Co vás nejčastěji zajímá?

Kdo jsme my?

My jsme partička lidí, kteří si sedli a vymysleli koncept WOOXUP. Náš plán je pobavit co nejvíce lidí nadupaným programem, který nebude mít konkurenci.

Co nabízíme?

Chceme si s tebou užít ýbrboží den. Nejprve zdoláme překážkový závod a potom uvolníme křečová lýtka a oslavíme ýbrboží fesťák s kapelami a djs. 

Závod? Jakože cože?

Trocha sobotního plazení, brodění a poklusu ještě nikomu neuškodila. Čekají tě silové, technické i zábavné překážky, otestuješ rychlost, obratnost i šikovnost. Nemusíš mít nahnáno, trasu zvládne každý. Pro hrotiče jsou vypsané 4 kategorie o bezva ceny.  Start v 10:00 

Co mě to bude stát?

Starovné na závod je lidových 150 kaček, Včetně pišingru.

Co v cíli?

Po závodě můžeš odfárat domů, ale to nedoporučujeme. Zůstat na fesťák je o kus lepší volba.

Koncerty?

Na dvou stage tě celkem čeká na 9 dj´s a 9 interpretů či kapel. Vše vypukne po 14,00. Vstup na festival je do 16,00 za necelou padesátikačku, poté ani ne za kilo.

Musím na místě ještě za něco platit?

Šrajtofli si jistě vem, krom pěnivého moku, super barů tě jistě nadchne například wooxusní kamión či jiné stánky.

Je nás kopa, chceme slevu.

No jó, lína huba hole neštěstí. Dej vědět kolik vás je na movement.jes@seznam.cz a my něco vymyslíme. Spíše než slevy nám víc štymují odměny za dodané persóny.

A jak je to s ubytováním?

V Jeseníku je mnoho penzionů a hotelů, kde budeš moct složit hlavu.
 

Chci dofárat, jak je to s placením?

Jednoduchý jak facka. Při registraci na místě cálneš závod, festival potom na bráně areálu.

Všechno to zní božansky, mám se připravit na nějaký zádrhel?

Tak tak, je to ýbrboží den. A my se postaráme o to, aby tě žádný zádrhel nepotkal.

Máte nějaké věkové omezení?

Nene, od študáků po staré profíky. Každý si užije akci dle vkusu. Závod bude rozdělen do 4 kategorií- junioři/juniorky a muži/ženy, děti mají sólo závod grátis. No a festival je pro všechny, ovšem pod osmnáct podáváme jen limču.
________________________________________________________________________________________

O co najczęściej pytacie?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ludzi, którzy się znaleźli (siebie nawzajem i w tym co robią) i wspólnie wymyślili koncepcję WOOXUP. Nasz plan to zabawić jak najwięcej osób napchanym po brzegi programem, który nie ma konkurencji.

Czego chcemy?

Chcemy cieszyć się z Tobą dniem na maksimum. Najpierw biegiem pokonamy przeszkody a zaraz potem uwolnimy skurcze w łydkach podczas festiwalu, na którym zagrają nam kapele i Dj’s. 

Zawody? Czyli co? 

Trochę sobotniego czołgania się, skakania, brodzenia i kłusu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Czekają na Ciebie przeszkody siłowe, sprawnościowe i logiczne. Przetestujemy chybkość, dziarskość, szybkość i zręczność zawodników. Nie musisz mieć natrenowane jak na olimpiadę, trasę pokona każdy. Zawody rozdzieliliśmy na 4 kategorie i przygotowaliśmy natłok nagród. Start o 10:00 

Ile to będzie kosztować?

Wpisowe to tylko 150 CZK. Wliczając wafelki. 

Co u celu?

Po zawodach możesz spadać do domu, ale tego nie polecamy. Zdecydowanie lepiej będzie zostać i wziąć udział w bogatym programie muzycznym, który dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Koncerty?

Na dwóch scenach zagra w sumie 9 Dj-ów i 9 kapel. Wszystko wybuchnie po 14:00. Wstęp na festiwal do godziny 16:00 dostaniesz za 49 CZK, po 16:00 za stówkę.

Muszę na miejscu jeszcze za coś płacić?

Portfel z pewnością się przyda. Oprócz złotego napoju z pianą i bogacie zaopatrzonego baru, czeka na Ciebie strefa expo, wooxonały truck i inne przystanki.

Jest nas dużo, chcemy zniżkę.

No tak, zapytać nic nie kosztuje. Daj znać ilu Was będzie na movement.jes@seznam.cz , może coś wymyślimy. Lepiej niż zniżki, leżą nam nagrody za dodatkowo przywiezione osoby.

A jak to jest z noclegiem?

W Jeseníku je mnóstwo pensjonatów i hoteli, w których możesz odpocząć. Nie możesz nic znaleźć, pisz na movement.jes@seznam.cz , pomożemy :)

Chcę dołączyć, jak to jest z płatnością?

Proste jak drut. Za zawody zapłacisz podczas rejestracji na miejscu, a za festiwal później na bramie wejściowej.

To brzmi fantastycznie, mam się przygotować na jakieś problemy?

Pomożemy rozwiązać wszelkie problemy. Jeśli będą.

Czy są ograniczenia wiekowe?

Nie. Od szkolaków do weteranów. Każdy może biec tak, jak uzna za stosowne. Zawody będą rozdzielone na 4 kategorie: juniorzy/juniorki i mężczyźni/kobiety. Dzieci mają solo zawody gratis. No a festiwal jest dla wszystkich - owszem, do osiemnastu sprzedajemy tylko lemoniadę.

PŘIHLÁŠKA DO ZÁVODU STOLETÍ


Kontaktní informace

Movement z.s.
Bezručova 1326, Jeseník 790 01

 
IČ: 22 83 46 30
e-mail: movement.jes@seznam.cz
facebook.jpg