Francie 30.3.-6.4.2019

Lyžařský zájezd
Ýbrboží hudební fesťák na lyžích a snowboardu ve sluncem zalité Francii v termínu 30.3.-6.4.2019
Poptávkový formulář


Lidičky, zpozorněte! Nový termín na rok 2019 jsou tu!
Hlavní akce v Alpách nabízí totální restart po celý týden ve Francii.

 

o akci

BYLO TO ÝBRBOŽÍ!!!! FOTKY Z MINULÝCH ROČNÍKŮ NAŠEHO FESŤÁČKU NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKU A LOŇSKÉ VIDEO NA YOUTUBE a nebo hýr:


WooXUP Ti dává možnost užít si 6 dní dlouhé ýbrboží jarní prázky s velkou partou lidu.
Jak si naplánuješ svůj čas je jen na Tobě. Každý den budeš moct jezdit, učit se novým trikům, zkoušet novou výzbroj, uvolnit křečová lýtka na Apres Ski a každý večer zařádit na párty do ranních hodin. Limity a meze se nekladou, čerstvý alpský vzduch Tě každé ráno postaví zase na nohy.

Nikdo nenabízí víc – v základní ceně je busová přeprava, ubytko, 6-ti denní permice, testovačky lyží a prken, zapůjčení vybavení, instruktoři ochotni z Vašich nekrotizujicích a předešlé noci zmožených těl dostat na kopcích maximum, workshopy, apres ski, koncíky, dj´s každý den, soutěže každý den o věrtel cen (myšleno doslovně).

Vše jsme odstartovali před šesti járy ve středisku Risoul/Vars. Byť Vars je naše srdcovka, tak pro letošní sezónu 2019 zkusíme něco nového a přesunem se přes kopec do Risoulu.


Přidej se k nám, litovat nikdy nebudeš a z účasti na WooXUP se stane Tvá každoroční libůstka.
 

Partnery letošního ročníku jsou:

WooX, DOKE, PUXtravel, Sun Ski, Bombus, Sled dogs, Excelent, Becherovka, Nitro, Armada, Lusti, Happy Sport, Manner.  _icons_02.png   _icons_03.png   _icons_04.png   _icons_05.png   _icons_06.png   _icons_07.png   _icons_08.png


 

program

Kapitán DEMO
Česko-italský ropný magnát, několikanásobný mistr světa v psaní refrénu, miliardář, mecenáš, hitmaker, majitel bezpočtu cen a řádů královských rodin, nejtlustší česká celebrita, rapper a hlavně šoumen Kapitán DEMO bude s celou svojí crew ozdobou letošního WooXUPu. Přiveze velkolepou šou plnou pyrotechniky, speciálních efektů a hlavně úderných hitů! Takže Zlatíčka, máte se na co těšit 😊
DJ Billy Hopp a Saxo Johan
Usměvavý kavalír Billy Hopp a fenomenální improvizionista Saxo Johan, příznivci meziválečné hudby a vyhlášené electroswingové scény, jejichž show vás rozhodně nenechá sedět v koutě! Zahráli si po boku velkých hvězd jako Parov Stelar, Alice Francis nebo Melody Makers a electroswingové tančírny pod jejich taktovkou praskají ve švech
Zverina
Dnes už legenda československé rapové scény, freestylista a milovník filmů pro dospělé Zverina rozpumpuje WooXUP se svou repovou šou. V kulometné palbě rýmů dojde i na pecky z aktuální desky Mali ste sa lepšie učiť.
Shomi
Od roku 2004 se věnuje rapování a freestylu a od té doby už vyhrál 32 freestyle battlů na všech možných akcích a festivalech. Talentovaný exot a neoddiskutovatelná kvalita!
DJ Pixie
DJ Pixie, představitel pražského soundsystému T2B a LIR kru, se za gramofony postavil poprvé v roce 2001. K techno, kterému se věnoval zpočátku, se velmi rychle přidaly zlomené beaty - první drumandbassové vinyly měl Pixie ve své sbírce již v roce 2002. V té době se setkal s členy nově založeného soundsystemu T2B. Společně s nimi vytvořil z této, tehdy neznámé, crew jeden z nejznámějších a nejžádanějších domácích drumandbassových soundů. Pro Pixieho jsou typické přesné, rychlé a nápadité mixy, pro které má velký respekt nejen u publika, ale také u mnoha ostatních DJs na scéně.
DJ Basstien
Basstien hraje 15 let. Styl, kterému se začal od počátku věnovat, je drum&bass. V roce 2005 člen seskupení zakládající pražskou dnb scénu BassBeast. Víc jak 1500 odehraných show a nespočet projetých kilometrů po Česku, Slovensku, Polsku, Francii a Španělsku. Festivaly Let it Roll, Rock For People, Colours of Ostrava, Rock For Churchill, Hip-Hop kemp, Mighty Sounds, Votvírák... Pro největší bass music festival ve střední Evropě Let it Roll dělá Stage Managering v Česku a na Slovensku. V současnosti nehraje jen dnb, nasadil i veselé letní kousky Ghetto Funky.
Dj VIX
Ako dj začína už vo svojich 14-tich rokoch, kedy začal hrávať klasické komerčné diskotéky. V prvých rokoch svojej dj-skej kariéry sa mimo “nútenej” komerčnej hudby rád venoval štýlom ako: vocal house, funky house, house, trance, progressive trance a progressive house.Neskôr však prišlo obdobie, kedy ho tieto “kolotočariny” omrzeli a začal rúbať trošku tvrdšie a to v štýloch ako : techhouse a techno. V poslednej dobe začal experimentovať s rôznymi odrodami Ghetto Funku, ktoré mu priniesli opäť trošku zmeny do života.
Testovačka
Každý den odbitím desáté startuje ski & snb testovačka. V sezoně 2014 se účastnilo 7 značek. Letos se pokusíme opět o kvalitní výběr a dotáhnutí světových brandů, přitopíme na snowboardech a freeski.. Připravená prkénka uspokojí choutky každého. Naše snaha je mít co nejvíc kousků. Atakovat hranici 200 ks je pro nás závazek. Půjčovat si můžete dle libosti. Důležité je myslet na vrácení. Vše vysvětlí obsluha.
Instruktoři ze Sun Ski
Jseš „pláňkař“ a chceš se naučit na prkně??? Nebo naopak „lachtan“ který touží jednou v životě udělat roznožku. Není problém, od toho tu jsou instruktoři Sun Ski & Board School, kteří naučí, přiučí, pomůžou, zvednou, přidrží a ….
Apres ski
Největší překvapení, každý den kolem 12té rozjíždíme ýbrboží apres-ski pártošky v baru u Yettiho, které jsou od ubytování co by kamenem dohodil a pro ty co budou v Melezesu stačí jen sezít ze schodů. Apres ski je součástí testovačky a je to ofišl centrum celého dění naší akce. Celodenní program až do nočních hodin.
Spoustu další zábavy
Parties, testovačka, apres ski, instruktoři, to všechno je all inklusive. Jestli je ti to málo nabídneme další příležitosti. V placených službách (ty co nedostaneš k základní ceně) nabízíme jízdu na skútrech pro srdcaře a např. savojskou večeři pro srdcaře romantiky.

středisko vars / risoul

  • /getattachment/WooXUP-2016/Stredisko-Vars-Risoul/600_Fotor.jpg.aspx?width=800

RISOUL/VARS

V době, kdy se u nás začínají zelenat louky a pojezdy se mění v dětské brouzdaliště, tak nám pocukrované kopečky ve Risoul/Vars dávají možnost užít si kvalitní pojezdy a prodloužit si zimu. Díky své poloze pár kiláků od francouzského pobřeží míří k Risoulu mraky nacucané vodou, které svoji potřebu vykonávají právě nad Risoul/Vars. Proto i na přelomu března a dubna si můžeš užívat zdejší freeride zony. V  údolí se nachází 185 kiláků sjezdovek, na které Tě vytáhne 51 šleprů. Raritkou pro otrlé je sjezdovka pro letmý kilák, kde si to rozdávají největší šílenci ve snaze překonat světový rekord. Kdo má odvahu a kvalitní prádlo může zkusit štěstí.

Risoul/Vars je ale mezi frikulínama znám hlavně pro svoje snowparky, kterých se zde nachází a upravuje rovnou 8. Od drobných skoček po mamutí můstky. Každý si vybere.

Risoul je boží volba pro týden strávený na horách s partou přátel. Podrobnější info na stránkách CK Puxtravel - Vars / Risoul

ubytování

videogalerie

WooX UP 2018
WooX UP 2015
WooX UP 2014
WooX UP 2013 (Spring Off)

ceník ubytování

 WooXUP s vlastní dopravou

termín 30.3. - 6.4. 2019

od 7 400kč / osoba

 
Tahle varianta kurzu je určená pro všechny, kteří nechtějí využít naší novou luxusní autobusovou dopravu a raději se dopraví po vlastní ose :-)
 
 WooXUP včetně busu

termín 29.3 -7.4. 2019

od 8 900kč / osoba


Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí (při plné obsazenosti pokoje), 6 denní skipas Risoul/Vars, luxusní autobusová doprava, služby delgáta, každodenní testování lyží, apres ski, koncerty každý den, soutěže, instruktoři Sun Ski, DPH, pojištění CK proti úpadku... a spoustu dalšího.

Cena nezahrnuje: stravu, povlečení a ručníky, vratnou kauci, závěrečný úklid, cestovní pojištění léčebných výloh.

*Cena platná při plném obsazení apartmánu v rezidenci Melézes. Volné lůžko od 1 500 Kč. Ceny dalších rezidencí v ceníku.

Povinné poplatky na místě: vratná kauce 300-500 €/apartmán
Volitelné příplatky na místě: povlečení (10 €/osoba), úklid apartmánu (50-140 €/kapacita)
 
 
Luxusní autobusová doprava!


Nástupní místa: Praha, Brno + při dostatečném zájmu za příplatek také svozy po celé ČR (SK)

  • Luxusní 4–5* autobusy Mercedes Benz a Setra staré max. 5 let s ekologickými a tichými motory EURO 5/6

  • Polohovatelná sedadla s bezpečnostními pásy

  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy

  • LCD monitory, během cesty promítání filmu

  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

  • Zabezpečený zavazadlový prostor

  • Nápoje a jiné občerstvení k zakoupení během cesty

  • Magazíny o lyžování ZDARMA pro každého


10984135_1770809313145409_4118890997246413670_n.jpg


 
 

 

Co vás nejčastěji zajímá?
 

Kdo jsme my?
My jsme wooxusní partička z Woox a frajeři z PUXtravel.cz. Sedli jsme si (obrazně i neobrazně) a vymysleli koncept WOOX UP. Náš plán je pobavit co nejvíce lidí nadupaným programem, který nebude mít konkurenci. Nikdo nenabízí víc – v základní ceně je busová přeprava s wi-fi, ubytko, 6denní permice, obří testovačka lyží a prken, možnost zapůjčení vybavení na celý týden, instruktoři ochotní z vašich nekrotizujících a předešlou nocí zmožených těl dostat na kopcích maximum, workshopy, après ski, koncerty, DJs každý den, soutěže každý den o věrtel cen. Myšleno doslovně!
 
Za necelou devítku se vším????
Přesně tak, ale to je jen začátek. V ceně je zahrnuta, doprava, základní ubytko, služby nadupaného delegát teamu PUX, když budeš chtít  od 10-14 hod si Tě vezmou do parády instruktoři Sun Ski & Board School, vstupy na všechny apres ski, parties a koncíky. Zařizujeme workshopy a další program.

Koncerty?  To jako přivezete kapelku přímo z Česka???
Tak tak, kapelku, DJ´s a MC´s, profi speakry. Všichni jsou tu pro Vás, abyste si užili super dofku. Všechny jména včas ukážeme, ale jako obvykle se budeme snažit o co nejlepší výběr. Z historie se můžeme pochlubit vystoupením Divokej Bill, Wohnout, Prague Conspiracy, B-complex, Rido, Vec, Supa, Strapo, Smack, Pixie a kopou dalších.

Musím na místě ještě za něco platit???
Existuje jen jeden člověk, který dokáže jet na týden na hory, nemít s sebou ani éčko a přijet s tříkilovou nadváhou, podlitýma očima z týdenního paření a játry vhodnými k repasu. Tím je pouze Richard Woox. Pro nás všechny ostatní platí, že pochutiny a tekutiny musíme nakupovat za tvrdý evropský peníz. Ale neboj, máminu spíž nemusíš brát útokem. Během cesty zastavíme v údolí pod Risoulem, kde se dají zásoby doplnit, za podobné prašule jako u nás. V Risoulu se nějaká sámoška a reštyka taky najde.

Je nás kopa, chceme slevu.
No jó, lína huba hole neštěstí. Dej vědět kolik Vás je na ck@puxtravel.cz a my něco vymyslíme. Spíše než slevy nám víc štymují odměny za dodané persóny.

Nikdo ze známých nechce jet, je blbý vyrazit sám???
To je jedna z nejlepších variant na WooXUP. Kopa srandy, kopa sněhu, kopa lidí.  Smutnit nebudeš a kámoše si najdeš nový.

A jak je to s ubytováním, když jedu sám?
Nejmenší kapacity jsou pro 4 osoby, takže je nutné sdílené ubytování s dalšími účastníky. A protože francouzské ubytování nepatří mezi to největší, je nutné si připlatit minimálně jedno volné lůžko, pokud chceš vyrazit sám/sama.

Jak dlouho trvá trip busem?
16–22 hoděk, podle toho kde se přidáš.

Kde jsou nástupní místa???
Nalodit se můžeš v Praze, Brně, Ostravě, Jeseníku, Šumperku, Olomouci, Bratislavě. V zásadě nemáme problém vyzvednout velkou skupinu kdekoli, všechno je jen o domluvě. Příplatek za svozy se pohybuje v rozmezí 100-500 Kč/osoba (samozřejmě za cestu tam i zpět). Nástup v Brně a Praze je bez příplatku.

Můžu jet i vlastním vehiklem???
No problemo. Ušetříš 1500. Cestu vysvětlíme a na místě budeš mít stejný full service jako ostatní. Akorát bacha, kluci francouzští jsou trochu citlivý na parking mimo vyznačený plochy. Ty jsou zadax, ale mimo ně je to o hubu a pár éček.

Jak je to s tím testováním?
Testování lyží a prken mnoha značek bude probíhat nezávisle na dlouhodobém půjčování vybavení. K dispozici bude cca 200 párů lyží a desítky prken, které budete moci testovat. V praxi to znamená: Půjčím si fošnu, hodinku dvě se na ní povozím a jedu jí vrátit, aby si ji mohl užít taky někdo jiný. A rovnou si třeba půjčím nějakou jinou.

Chci jet, jak je to s placením???
Jednoduchý jak facka. Při registraci cálneš zálohu, zbytek potom do konce února.

Jak moc velký problém je, když nemám výbavičku???
Problém žádný, kvůli klukům ze Sunski máme super možnost vypůjčení celé výbavy jen za 690,- na celý týden. Každý zájemce jen musí popsat své vnější rozměry a poslat nám je. My se o to postaráme.

Jak moc se řeší váha zavazadel????
No nebudeme tvrdit, že jsme drsní jako nízkonákladová aerolinka, ale pár batožin se už do busu nevešlo a pár kilo uheráku a čínských polívek už nakrmilo odpadkáče při nástupu. WooXUP logistika je noční můra a nacpat všechny věci, které sebou vezeme do Francie ( lyže, stany, testovačky, pifko a jiné pochutiny) do zavazádláče busu je kousek hodný tetris mistra jedenácté úrovně. Abychom všechno uvezli a Vy se mohli těšit na všechen náš support ve Francii, prosíme dbejte balících regulí PUXtravel, které před akcí dostanete.  Při cestě do Risoulu zastavíme v posledním větším městečku a tam se dají všechny pochutiny na celý týden pořídit za fér ceny.
 
Všechno to zní božansky, mám se připravit na nějaký zádrhel?
Tak tak, je to ýbrboží týden. O pevné nervy, spolupráci a shovívavost prosíme při nastupování v Brně, příjezdu do Risoulu a rozdělovaní nocležen. Na to se připravujeme týdny před akcí a upřímně říkáme, že vždy se něco zvrtne do vývrtky. V jednu chvíli nás přijíždí do střediska několik set unavených lidí po dlouhé cestě. Fakt se budeme snažit Vás odbavit co nejdříve a vězte, že vymýšlíme nový systém, který by měl ubytkočas výrazně zredukovat.

Máte nějaké věkové omezení???
Nene, jezdí s námi středoškolští študáci i staří profíci. Každý si užije akci dle vkusu. Pod osmnáct ale podáváme jen limču.