Czech Tour - Warm UPs

Lyžařský zájezd
Ofišl warmup ýbrbožích jarních prázek WooXUP ve vybraných českých skiareálech.
Poptávkový formulář


Lidičky, zpozorněte! Nové termíny na rok 2017 jsou tu!
Novinkou je Val di Sole [IT]!!! Rosteme fofrem, 2 hlavní akce v Alpách a několik Warm UPů v domovině. Je libo zažít jednodenní útěk od reality na českých kopečcích nebo totální restart po týdnu ve Francii? Klikni a vyber akci, která tvým bulvám štimuje nejvíc... 

 

o akci

WooXUP Czech Tour je ofišl warmup ýbrbožích jarních prázek WooXUP ve vybraných českých skiareálech. Postupně se dokutálíme do Deštného, Bílé nebo na Dolní Moravu a Ramzovou. Milerádi bychom všem pláňkařům, lachtanům a jiným stvořením pohybujících se po českých kopečcích ukázali, jak vypadá jeden normo den klasického WooXUPera ve Fráni na kopečkách. Dopoledne začneme s celodenním programem, obsahujícím ski/SNB test, moderátory Evropy 2, presentaci hadříků, huček na hlavu, možnost zakousnout sladkou wafly nebo zhltnout zdRAWou tyčinku. Soutěže po celý den s programem pro odrost i dorost. To vše za doprovodu beatů na celodenní apreski.

Vypnutím lana naše zábava nekončí, odpovědné osoby zhypnotizují dítka na spánek do pozdního odpoledne a přidají se k nám na párty, která začíná hnedle s koncem provozu a zábavy ve stanovém apres ski městečku. Za gramce se postaví známí DJ´s a nabídneme i premierové Silentdisco na horách. Že nevíš copa to je???? Není nic lehčího, než se  nám přidat na naši WooXUP Czech Tour a namotivovat se na účast na WooXUP v Alpách.

program

bohatý program s DJs
Na co se můžete všechno těšit? Na presentaci hadříků, huček na hlavu, možnost zakousnout sladkou wafly nebo zhltnout zdRAWou tyčinku. Soutěže po celý den s programem pro odrost i dorost. To vše za doprovodu beatů na celodenní apreski.
ski & snb testovačka
Pokusíme se opět o kvalitní výběr a dotáhnutí světových brandů, přitopíme na snowboardech a freeski.. Připravená prkénka uspokojí choutky každého. Naše snaha je mít co nejvíc kousků. Půjčovat si můžete dle libosti. Důležité je myslet na zvrácení. Vše vysvětlí obsluha.
bylinný likér na povzbuzení
Naši celodenní akci spestří hostesky a nápoje od Jagermeisteru!
večerní party
Užij si párty, která začíná hnedle s koncem provozu a zábavy ve stanovém apres ski městečku. Za gramce se postaví známí DJ´s a nabídneme i premierové Silentdisco na horách!

střediska a termíny

videogalerie

No data found