Itálie 21.1.-28.1.

Lyžařský zájezd
Užij si parádní český fesťáček s testovačkou a dalším programem ve slunečných Dolomitech!
Poptávkový formulář


Lidičky, zpozorněte! Nové termíny na rok 2017 jsou tu!
Novinkou je Val di Sole [IT]!!! Rosteme fofrem, 2 hlavní akce v Alpách a několik Warm UPů v domovině. Je libo zažít jednodenní útěk od reality na českých kopečcích nebo totální restart po týdnu ve Francii? Klikni a vyber akci, která tvým bulvám štimuje nejvíc... 

 

o akci

Na horách je nejlíp v lednu. Večer kydá prašan, ve dne smaží oskar a není potřeba vytahovat ploutve a neoprén na odpolední pojezd. Počet neomluvených hodin je na nule, dovolená nevybraná, tak nic nebrání rázovat s námi do talošky na WooXUP Marilleva. Nálož zábavy, koncíků, DJ´s , kiláků sjezdovek a kopy lyží a snb k testovaní garantýt a samo ještě daleko víc.
 
Celý náš cirkus tentokrát razí na šlepry do Val di Sole. Se 150 kiláky sjezdovek ideální středisko pro nás. Oskar tady jede šichty na 200%. Ubytko v klasickém Italy stylu, spřátelená reštyka a klub na večerní taškařice v papučové vzdálenosti. Jako obvykle počítáme s apres ski stage s cenami při smyslech a večerní nápoják, který si z Tvoji kešeně neudělá fackovacího panáka.
 
Celý WooXUP team Tě zve na novou destinaci v lyžařsky idealním termínu, plném sněhu a vřelém prostředí Dolomit.


  _icons_05.png   _icons_06.png   _icons_07.png   _icons_08.png

 

 

program

BASSTIEN – BASSBEAST
Styl, kterému se začal DJ Basstien od počátku věnovat, byl a je drum&bass. Postupem času začal do svých setů přimíchávat desky od producentů jako Rcola, Jackie Murda, a věci na DuplateChopstik. DJ Basstien kombinuje vokálové trecky se svižnými melodickými kousky drum&bassu s hutnou bassovou linkou. Spolupracuje také s MC Jacobem, který ho velmi často doprovazí při jeho hraní. V současnosti se věnuje vlastní tvorbě ve vlastním studiu. Vystoupil na mejdanech, kde si zahráli, z jeho pohledu, po boku zvučných jmen dj´s Wildchild, Loxy, Aphrodite, Tester, Debaser, Rcola, Muffler a mnoho dalších.
GABANNA
Málokto z aktívnych drum&bassových djs sa môže pochváliť takmer 25 ročnou kariérou. Gabanna patrí k prvým, ktorí tento žáner na Slovensku začali šíriť, vtedy v legendárnom tandeme s Galaghom. Oprávnene mu preto prischla prezývka ‘otec’. Od začiatku je súčasťou už 20 rokov fungujúcej crew Drumatique a rôznymi aktivitami zásadne prispel k formovaniu scény u nás.
Ke3n (Spiral.sk)
Keď treba niečo napísať o slovenskej djke Ke3n, prvé slovo, ktoré sa zjaví v mysli je “originálna”. Katarína už dlhé roky hráva rozmanité neokukané sety a pokiaľ ide o drum&bass, jej selekcia je u nás naozaj jedinečná. Najviac je doma v deep sounde, ktorý prepája zvláštna hypnotická atmosféra. Okrem toho, že má najväčšiu slabosť pre zlomené beaty už nejakú dobu je ju vidieť za mixpultom aj na akciách s beatmi rovnými. V januári bude 10 rokov čo sa tomu celému venuje a za ten čas si zahrala na nespočetne veľa akciách či už väčšinou na území Slovenska alebo mimo neho.
PIXIE
Pro Pixieho jsou typické přesné, rychlé a nápadité mixy, pro které má velký respekt nejen u publika, ale také u mnoha ostatních DJs na dnb scéně. Z jeho vystoupení je cítit velká energie, jeho sety mají spád a jsou nabité peckami, které nechají jen málokterého návštěvníka party v klidu. Pixie se prostě snaží mít ve svém tracklistu vše, co má zajímavý nápad a myšlenku. A hlavně – u čeho se lidi budou bavit!
Dj VIX
Ako dj začína už vo svojich 14-tich rokoch, kedy začal hrávať klasické komerčné diskotéky. V prvých rokoch svojej dj-skej kariéry sa mimo “nútenej” komerčnej hudby rád venoval štýlom ako: vocal house, funky house, house, trance, progressive trance a progressive house.Neskôr však prišlo obdobie, kedy ho tieto “kolotočariny” omrzeli a začal rúbať trošku tvrdšie a to v štýloch ako : techhouse a techno. V poslednej dobe začal experimentovať s rôznymi odrodami Ghetto Funku, ktoré mu priniesli opäť trošku zmeny do života.
Testovačky
Každý den odbitím desáté startuje ski & snb testovačka. Těšit se můžete na sjezdovky, freeski i snb. Připravená prkénka uspokojí choutky každého. Půjčovat si můžete dle libosti. Důležité je myslet na zvrácení. Vše vysvětlí obsluha.
Instruktor ze Sun Ski
Jseš „pláňkař“ a chceš se naučit na prkně??? Nebo naopak „lachtan“ který touží jednou v životě udělat roznožku. Není problém, od toho tu bude instruktor Sun Ski & Board School, který naučí, přiučí, pomůžou, zvednou, přidrží a ….
Parádní lyžovačka
Milovníci prudkých kopců a pořádného řezaného oblouku uspokojí své choutky na černých sjezdovkách ve Folgaridě a Madonně di Campiglio.
4 snowparky
Vydovádět se můžete i ve zdejších snowparcích. Tři jsou koncipovány s lehčími překážkami pro začátečníky, čtvrtý v Ursus Snowpark v Madonně je postaven pro trochu lepší borce. Pro zájemce je nutné rozšířený skipas i na Madonnu du Campiglio!
Spoustu další zábavy
Parties, testovačka, apres ski, instruktoři, to všechno je all inklusive. Jestli je ti to málo nabídneme další příležitosti. V placených službách (ty co nedostaneš k základní ceně) nabízíme jízdu na skútrech pro srdcaře a např. místní tradiční večeři pro srdcaře romantiky.

středisko val di sole

 • /getattachment/Events/WooXUP-2016-(1)/Stredisko-Vars-Risoul-(1)/10154124_737747902924217_5009480164234296208_n.jpg.aspx?width=800

VAL DI SOLE

Vyhlášená lyžařská oblast Val di Sole  – spojením Marilleva/Folgarida/Pejo/Madonna di Campiglio/Pinzolo vzniklo 150 kiláků sjezdových tratí s obsluhou 62 lanovek a vleků.
 
Folgarida/Marilleva nabízí pohodové zevl kopečky, se kterými si vystačí skoro každý. Se základním skipasem je Ti k dispozici cca 50 km sjezdovek a za příplatek můžeš mít až 150 km propojených tratí.
 
Rozsekat se a znovu vstát se může každý dobrovolník ve zdejších parcích v levelu od polního skokánku po mamutí můstek.
 
Kilákomastři a vostřáci ocení svahy v Madonna di Campiglio a Pinzolo, kam dojedete díky spojení lanovkami bez sundání lyží.  
 
Romantické výhledy tady máme inklúdyt a prý stojí fakt za hubana.
 
Z ubytka na kopec to je coby lyžákou dohodil.

ubytování

videogalerie

ceník ubytování

Týdenní akcička s vlastní dopravou
již od 9 690 Kč/os

Tahle varianta kurzu je určená pro všechny, kteří nechtějí využít naší luxusní autobusovou dopravu a raději se dopraví po vlastní ose :-) Termín 21.1.-28.1.2017

Možnost také zkrácenných variant!!  
Cena již od 5 790 Kč/os*

(kompletní ceník možných variant ke stažení v pdf)


Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6denní skipas Marilleva/Folgarida, služby delegáta, každodenní testování lyží, apres ski, večerní program, soutěže, instruktoři Sun Ski, DPH, pojištění CK proti úpadku ...a spoustu dalšího.

Cena nezahrnuje: dopravu, stravu, povlečení a ručníky, vratnou kauci, závěrečný úklid (povinný poplatek: 40 €/apartmán), turistickou taxu (cca 1-2 €/osoba/den), cestovní pojištění léčebných výloh.

*Cena platná při plném obsazení apartmánu bilo 6 na 3 noci 25.1.-28.1.2017, bez dopravy. 

Rozšíření skipasu + 2 dny na Maddona di Campiglio a PInzolo: + 1090 Kč/osoba
Povinné na místě: vratná kauce 100 €/apartmán, závěrečný úklid (40 €/apartmán), turistická taxa
Volitelné příplatky na místě: povlečení (12 €/osoba)
 

Luxusní autobusová doprava! + 1900 Kč/osoba

Nástupní místa: Praha, Brno + při dostatečném zájmu za příplatek také svozy po celé ČR (SK)

 • Luxusní 4–5* autobusy Mercedes Benz a Setra staré max. 5 let s ekologickými a tichými motory EURO 5/6

 • Polohovatelná sedadla s bezpečnostními pásy

 • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy

 • LCD monitory, během cesty promítání filmu

 • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

 • Zabezpečený zavazadlový prostor

 • Nápoje a jiné občerstvení k zakoupení během cesty

 • Magazíny o lyžování ZDARMA pro každého

 • Wi-Fi připojení k internetu po celou dobu jízdy s rychlostí až 3G
   


10984135_1770809313145409_4118890997246413670_n.jpg


 
 
 
Co vás nejčastěji zajímá?
 

Kdo jsme my?
My jsme wooxusní partička z Woox a frajeři z PUXtravel.cz. Sedli jsme si (obrazně i neobrazně) a vymysleli koncept WOOX UP. Náš plán je pobavit co nejvíce lidí nadupaným programem, který nebude mít konkurenci. Nikdo nenabízí víc – v základní ceně je busová přeprava s wi-fi, ubytko, 6denní permice, obří testovačka lyží a prken, možnost zapůjčení vybavení na celý týden, instruktoři ochotní z vašich nekrotizujících a předešlou nocí zmožených těl dostat na kopcích maximum, workshopy, après ski, koncerty, DJs každý den, soutěže každý den o věrtel cen. Myšleno doslovně!
 
Za desítku se vším????
Přesně tak, ale to je jen začátek. V ceně je zahrnuto základní ubytko, základní skipas, služby nadupaného delegát teamu PUX, když budeš chtít  od 10-14 hod si Tě vezmou do parády instruktoři Sun Ski & Board School, vstupy na všechny apres ski, parties a koncíky. Zařizujeme workshopy a další program. 

Koncerty?  To jako přivezete kapelku přímo z Česka???
Tak tak, kapelku, DJ´s a MC´s, profi speakry. Všichni jsou tu pro Vás, abyste si užili super dofku. Všechny jména včas ukážeme, ale jako obvykle se budeme snažit o co nejlepší výběr. Z historie se můžeme pochlubit vystoupením Prague Conspiracy, B-complex, Rido, Vec, Supa a kopa dalších

Je nás kopa, chceme slevu.
No jó, lína huba hole neštěstí. Dej vědět kolik Vás je na info@pux.cz  a my něco vymyslíme. Spíše než slevy nám víc štymují odměny za dodané persóny.

Nikdo ze známých nechce jet, je blbý vyrazit sám???
To je jedna z nejlepších variant na WooXUP. Kopa srandy, kopa sněhu, kopa lidí.  Smutnit nebudeš a kámoše si najdeš nový.

Jak dlouho trvá trip busem?
10–12 hoděk, podle toho kde se přidáš.

Jak je to s tím testováním?
Testování lyží a prken bude probíhat nezávisle na dlouhodobém půjčování vybavení. K dispozici bude cca 70 párů lyží a prken, které budete moci testovat. V praxi to znamená: Půjčím si fošnu, hodinku dvě se na ní povozím a jedu jí vrátit, aby si ji mohl užít taky někdo jiný. A rovnou si třeba půjčím nějakou jinou.

Jak moc velký problém je, když nemám výbavičku???
Problém žádný, kvůli klukům ze Sunski máme super možnost vypůjčení celé výbavy jen za 590,- na celý týden. Každý zájemce jen musí popsat své vnější rozměry a poslat nám je. My se o to postaráme.

Jak moc se řeší váha zavazadel????
No nebudeme tvrdit, že jsme drsní jako nízkonákladová aerolinka, ale pár batožin se už do busu nevešlo a pár kilo uheráku a čínských polívek už nakrmilo odpadkáče při nástupu. WooXUP logistika je noční můra a nacpat všechny věci, které sebou vezeme do Itálie ( lyže, stany, testovačky, pifko a jiné pochutiny) do zavazádláče busu je kousek hodný tetris mistra jedenácté úrovně. Abychom všechno uvezli a Vy se mohli těšit na všechen náš support v Itálii, prosíme dbejte balících regulí PUXtravel, které před akcí dostanete.  Při cestě do Varsu zastavíme v posledním větším městečku a tam se dají všechny pochutiny na celý týden pořídit za fér ceny.
 
Všechno to zní božansky, mám se připravit na nějaký zádrhel?
Tak tak, je to ýbrboží týden. O pevné nervy, spolupráci a shovívavost prosíme při nastupování v Brně, příjezdu do  střediska a rozdělovaní nocležen. Na to se připravujeme týdny před akcí a upřímně říkáme, že vždy se něco zvrtne do vývrtky. V jednu chvíli nás přijíždí do střediska několik set unavených lidí po dlouhé cestě. Fakt se budeme snažit Vás odbavit co nejdříve a vězte, že vymýšlíme nový systém, který by měl ubytkočas výrazně zredukovat.

Máte nějaké věkové omezení???
Nene, jezdí s námi středoškolští študáci i staří profíci. Každý si užije akci dle vkusu. Pod osmnáct ale podáváme jen limču.